Tabela
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_bielawianka_bielawa2161.jpg Bielawianka Bielawa II 12 32 10-2-0 72:15 +57 6 16 5-1-0 43:4 +39 6 16 5-1-0 29:11 +18
2. up (+1) small_plomien_sokolniki9904.jpg Płomień Sokolniki 12 27 9-0-3 26:19 +7 6 15 5-0-1 14:12 +2 6 12 4-0-2 12:7 +5
3. up (+1) small_orzel_witoszow_dolny1867.jpg Orzeł Witoszów Dolny 12 25 7-4-1 38:20 +18 6 13 4-1-1 20:13 +7 6 12 3-3-0 18:7 +11
4. down (-2) small_lks_bystrzyca_gorna3110.jpg LKS Bystrzyca Górna II 12 24 7-3-2 31:19 +12 6 11 3-2-1 17:8 +9 6 13 4-1-1 14:11 +3
5. stay   small_sparta_oleszna5172.jpg Sparta Oleszna 12 21 6-3-3 36:24 +12 6 13 4-1-1 20:8 +12 6 8 2-2-2 16:16 0
6. stay   small_blekitni_owiesno9411.jpg Błękitni Owiesno 12 19 6-1-5 29:35 -6 6 9 3-0-3 16:22 -6 6 10 3-1-2 13:13 0
7. stay   small_brak_herbu9862.jpg Flamenco Zebrzydów 12 17 5-2-5 30:20 +10 6 5 1-2-3 15:14 +1 6 12 4-0-2 15:6 +9
8. stay   small_gryf_burkatow4903.jpg Gryf Burkatów 12 15 4-3-5 34:33 +1 6 8 2-2-2 20:16 +4 6 7 2-1-3 14:17 -3
9. stay   small_sparta_ostroszowice7380.png Sparta Ostroszowice 12 11 3-2-7 14:30 -16 6 7 2-1-3 7:10 -3 6 4 1-1-4 7:20 -13
10. stay   small_lks_gola_swidnicka0928.jpg LKS Gola Świdnicka 12 10 2-4-6 22:31 -9 6 4 1-1-4 12:14 -2 6 6 1-3-2 10:17 -7
11. stay   small_lks_moscisko2424.jpg LKS Mościsko 12 9 2-3-7 19:38 -19 6 5 1-2-3 8:19 -11 6 4 1-1-4 11:19 -8
12. stay   small_zgoda_grodziszcze3835.jpg Zgoda Grodziszcze 12 7 2-1-9 21:50 -29 6 7 2-1-3 15:16 -1 6 0 0-0-6 6:34 -28
13. stay   small_brak_herbu8983.jpg Sudety Kątki 12 3 1-0-11 14:52 -38 6 0 0-0-6 5:18 -13 6 3 1-0-5 9:34 -25
powered by © Tabelkownik 1.5
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
Spotkania z wybranej kolejki
1 kolejka
20 sierpnia, 11:00
Bielawianka Bielawa II       Sparta Ostroszowice
Bielawianka Bielawa II 8 : 1 Sparta Ostroszowice
20 sierpnia, 11:00
Sudety Kątki       LKS Mościsko
Sudety Kątki 2 : 3 LKS Mościsko
20 sierpnia, 11:00
Gryf Burkatów       Orzeł Witoszów Dolny
Gryf Burkatów 2 : 2 Orzeł Witoszów Dolny
20 sierpnia, 11:00
Zgoda Grodziszcze       Flamenco Zebrzydów
Zgoda Grodziszcze 1 : 3 Flamenco Zebrzydów
20 sierpnia, 11:00
Błękitni Owiesno       Sparta Oleszna
Błękitni Owiesno 4 : 3 Sparta Oleszna
20 sierpnia, 11:00
LKS Bystrzyca Górna II       LKS Gola Świdnicka
LKS Bystrzyca Górna II 2 : 2 LKS Gola Świdnicka
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1. Bielawianka Bielawa II X 1:1 8:0 4:2 8:1 9:0 13:0
2. Płomień Sokolniki 1:7 X 3:1 2:1 3:1 3:1 2:1
3. Orzeł Witoszów Dolny 4:2 X 0:1 3:3 4:1 4:3 5:3
4. LKS Bystrzyca Górna II 1:0 X 1:2 2:2 3:3 3:0 7:1
5. Sparta Oleszna 1:2 2:2 X 2:0 4:1 6:1 5:2
6. Błękitni Owiesno 3:4 1:8 0:3 4:3 X 5:3 3:1
7. Flamenco Zebrzydów 4:4 0:1 2:4 X 2:2 1:3 6:0
8. Gryf Burkatów 1:4 2:2 1:6 2:2 X 4:1 10:1
9. Sparta Ostroszowice 0:3 2:2 0:2 1:2 X 2:1 2:0
10. LKS Gola Świdnicka 1:2 1:4 2:4 2:3 5:0 1:1 X
11. LKS Mościsko 1:8 2:2 0:3 1:5 3:0 1:1 X
12. Zgoda Grodziszcze 1:3 3:1 1:3 4:4 4:2 X 2:3
13. Sudety Kątki 0:2 1:2 0:6 1:3 1:2 2:3 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1. Bielawianka Bielawa II W W   W W W W W W W R R W
2. Płomień Sokolniki   P W W W W P W W W P W W
3. Orzeł Witoszów Dolny R W W P W R W   W R W R W
4. LKS Bystrzyca Górna II R R P W R W W P W W W W  
5. Sparta Oleszna P R W   W R W W P P W R W
6. Błękitni Owiesno W W P R W P P W W P   P W
7. Flamenco Zebrzydów W P W W P   P W P P R W R
8. Gryf Burkatów R W W P P W   W P P P R R
9. Sparta Ostroszowice P W P W P P R P W R P   P
10. LKS Gola Świdnicka R   P P P R R P P W W R P
11. LKS Mościsko W P P R R R P P P   W P P
12. Zgoda Grodziszcze P P W P P P P P   W P R P
13. Sudety Kątki P P P P   P W P P P P P P
powered by © Tabelkownik 1.5
Wszystkie kolejki
Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
Bielawianka Bielawa II Bielawianka Bielawa II 8 : 1 Sparta Ostroszowice Sparta Ostroszowice 20 sie, 11:00
Sudety Kątki Sudety Kątki 2 : 3 LKS Mościsko LKS Mościsko 20 sie, 11:00
Gryf Burkatów Gryf Burkatów 2 : 2 Orzeł Witoszów Dolny Orzeł Witoszów Dolny 20 sie, 11:00
Zgoda Grodziszcze Zgoda Grodziszcze 1 : 3 Flamenco Zebrzydów Flamenco Zebrzydów 20 sie, 11:00
Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 4 : 3 Sparta Oleszna Sparta Oleszna 20 sie, 11:00
LKS Bystrzyca Górna II LKS Bystrzyca Górna II 2 : 2 LKS Gola Świdnicka LKS Gola Świdnicka 20 sie, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
Flamenco Zebrzydów Flamenco Zebrzydów 2 : 4 Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 27 sie, 11:00
Orzeł Witoszów Dolny Orzeł Witoszów Dolny 4 : 3 Zgoda Grodziszcze Zgoda Grodziszcze 27 sie, 11:00
LKS Mościsko LKS Mościsko 1 : 5 Gryf Burkatów Gryf Burkatów 27 sie, 11:00
Sparta Ostroszowice Sparta Ostroszowice 2 : 0 Sudety Kątki Sudety Kątki 27 sie, 11:00
Płomień Sokolniki Płomień Sokolniki 1 : 7 Bielawianka Bielawa II Bielawianka Bielawa II 27 sie, 11:00
Sparta Oleszna Sparta Oleszna 2 : 2 LKS Bystrzyca Górna II LKS Bystrzyca Górna II 27 sie, 13:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Sudety Kątki Sudety Kątki 0 : 2 Płomień Sokolniki Płomień Sokolniki 3 wrz, 11:00
Gryf Burkatów Gryf Burkatów 4 : 1 Sparta Ostroszowice Sparta Ostroszowice 3 wrz, 11:00
Zgoda Grodziszcze Zgoda Grodziszcze 4 : 2 LKS Mościsko LKS Mościsko 3 wrz, 11:00
Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 1 : 8 Orzeł Witoszów Dolny Orzeł Witoszów Dolny 3 wrz, 11:00
LKS Bystrzyca Górna II LKS Bystrzyca Górna II 1 : 2 Flamenco Zebrzydów Flamenco Zebrzydów 3 wrz, 11:00
LKS Gola Świdnicka LKS Gola Świdnicka 2 : 4 Sparta Oleszna Sparta Oleszna 3 wrz, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
Flamenco Zebrzydów Flamenco Zebrzydów 6 : 0 LKS Gola Świdnicka LKS Gola Świdnicka 10 wrz, 11:00
Orzeł Witoszów Dolny Orzeł Witoszów Dolny 0 : 1 LKS Bystrzyca Górna II LKS Bystrzyca Górna II 10 wrz, 11:00
LKS Mościsko LKS Mościsko 2 : 2 Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 10 wrz, 11:00
Sparta Ostroszowice Sparta Ostroszowice 2 : 1 Zgoda Grodziszcze Zgoda Grodziszcze 10 wrz, 11:00
Płomień Sokolniki Płomień Sokolniki 3 : 1 Gryf Burkatów Gryf Burkatów 10 wrz, 11:00
Bielawianka Bielawa II Bielawianka Bielawa II 13 : 0 Sudety Kątki Sudety Kątki 10 wrz, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Gryf Burkatów Gryf Burkatów 1 : 4 Bielawianka Bielawa II Bielawianka Bielawa II 17 wrz, 11:00
Zgoda Grodziszcze Zgoda Grodziszcze 1 : 3 Płomień Sokolniki Płomień Sokolniki 17 wrz, 11:00
Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 3 : 1 Sparta Ostroszowice Sparta Ostroszowice 17 wrz, 11:00
LKS Bystrzyca Górna II LKS Bystrzyca Górna II 3 : 3 LKS Mościsko LKS Mościsko 17 wrz, 11:00
LKS Gola Świdnicka LKS Gola Świdnicka 1 : 4 Orzeł Witoszów Dolny Orzeł Witoszów Dolny 17 wrz, 11:00
Sparta Oleszna Sparta Oleszna 2 : 0 Flamenco Zebrzydów Flamenco Zebrzydów 17 wrz, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
Orzeł Witoszów Dolny Orzeł Witoszów Dolny 3 : 3 Sparta Oleszna Sparta Oleszna 24 wrz, 11:00
LKS Mościsko LKS Mościsko 1 : 1 LKS Gola Świdnicka LKS Gola Świdnicka 24 wrz, 11:00
Sparta Ostroszowice Sparta Ostroszowice 0 : 2 LKS Bystrzyca Górna II LKS Bystrzyca Górna II 24 wrz, 11:00
Płomień Sokolniki Płomień Sokolniki 3 : 1 Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 24 wrz, 11:00
Bielawianka Bielawa II Bielawianka Bielawa II 9 : 0 Zgoda Grodziszcze Zgoda Grodziszcze 24 wrz, 11:00
Sudety Kątki Sudety Kątki 1 : 3 Gryf Burkatów Gryf Burkatów 24 wrz, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
Zgoda Grodziszcze Zgoda Grodziszcze 2 : 3 Sudety Kątki Sudety Kątki 1 paź, 11:00
Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 3 : 4 Bielawianka Bielawa II Bielawianka Bielawa II 1 paź, 11:00
LKS Bystrzyca Górna II LKS Bystrzyca Górna II 1 : 0 Płomień Sokolniki Płomień Sokolniki 1 paź, 11:00
LKS Gola Świdnicka LKS Gola Świdnicka 1 : 1 Sparta Ostroszowice Sparta Ostroszowice 1 paź, 11:00
Sparta Oleszna Sparta Oleszna 4 : 1 LKS Mościsko LKS Mościsko 1 paź, 11:00
Flamenco Zebrzydów Flamenco Zebrzydów 0 : 1 Orzeł Witoszów Dolny Orzeł Witoszów Dolny 1 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
LKS Mościsko LKS Mościsko 0 : 3 Flamenco Zebrzydów Flamenco Zebrzydów 8 paź, 11:00
Sparta Ostroszowice Sparta Ostroszowice 1 : 2 Sparta Oleszna Sparta Oleszna 8 paź, 11:00
Płomień Sokolniki Płomień Sokolniki 3 : 1 LKS Gola Świdnicka LKS Gola Świdnicka 8 paź, 11:00
Bielawianka Bielawa II Bielawianka Bielawa II 8 : 0 LKS Bystrzyca Górna II LKS Bystrzyca Górna II 8 paź, 11:00
Sudety Kątki Sudety Kątki 1 : 2 Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 8 paź, 11:00
Gryf Burkatów Gryf Burkatów 10 : 1 Zgoda Grodziszcze Zgoda Grodziszcze 8 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 5 : 3 Gryf Burkatów Gryf Burkatów 15 paź, 11:00
LKS Bystrzyca Górna II LKS Bystrzyca Górna II 7 : 1 Sudety Kątki Sudety Kątki 15 paź, 11:00
LKS Gola Świdnicka LKS Gola Świdnicka 1 : 2 Bielawianka Bielawa II Bielawianka Bielawa II 15 paź, 11:00
Flamenco Zebrzydów Flamenco Zebrzydów 1 : 3 Sparta Ostroszowice Sparta Ostroszowice 15 paź, 11:00
Orzeł Witoszów Dolny Orzeł Witoszów Dolny 4 : 1 LKS Mościsko LKS Mościsko 15 paź, 11:00
Sparta Oleszna Sparta Oleszna 1 : 2 Płomień Sokolniki Płomień Sokolniki 15 paź, 13:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Sparta Ostroszowice Sparta Ostroszowice 2 : 2 Orzeł Witoszów Dolny Orzeł Witoszów Dolny 22 paź, 11:00
Płomień Sokolniki Płomień Sokolniki 2 : 1 Flamenco Zebrzydów Flamenco Zebrzydów 22 paź, 11:00
Bielawianka Bielawa II Bielawianka Bielawa II 4 : 2 Sparta Oleszna Sparta Oleszna 22 paź, 11:00
Sudety Kątki Sudety Kątki 1 : 2 LKS Gola Świdnicka LKS Gola Świdnicka 22 paź, 11:00
Gryf Burkatów Gryf Burkatów 1 : 6 LKS Bystrzyca Górna II LKS Bystrzyca Górna II 22 paź, 11:00
Zgoda Grodziszcze Zgoda Grodziszcze 3 : 1 Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 22 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
LKS Bystrzyca Górna II LKS Bystrzyca Górna II 3 : 0 Zgoda Grodziszcze Zgoda Grodziszcze 29 paź, 11:00
LKS Gola Świdnicka LKS Gola Świdnicka 5 : 0 Gryf Burkatów Gryf Burkatów 29 paź, 11:00
Orzeł Witoszów Dolny Orzeł Witoszów Dolny 4 : 2 Płomień Sokolniki Płomień Sokolniki 29 paź, 11:00
LKS Mościsko LKS Mościsko 3 : 0 Sparta Ostroszowice Sparta Ostroszowice 29 paź, 11:00
Sparta Oleszna Sparta Oleszna 5 : 2 Sudety Kątki Sudety Kątki 29 paź, 13:00
Flamenco Zebrzydów Flamenco Zebrzydów 4 : 4 Bielawianka Bielawa II Bielawianka Bielawa II 29 paź, 13:00
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
Płomień Sokolniki Płomień Sokolniki 2 : 1 LKS Mościsko LKS Mościsko 5 lis, 11:00
Bielawianka Bielawa II Bielawianka Bielawa II 1 : 1 Orzeł Witoszów Dolny Orzeł Witoszów Dolny 5 lis, 11:00
Sudety Kątki Sudety Kątki 0 : 6 Flamenco Zebrzydów Flamenco Zebrzydów 5 lis, 11:00
Gryf Burkatów Gryf Burkatów 2 : 2 Sparta Oleszna Sparta Oleszna 5 lis, 11:00
Zgoda Grodziszcze Zgoda Grodziszcze 4 : 4 LKS Gola Świdnicka LKS Gola Świdnicka 5 lis, 11:00
Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 0 : 3 LKS Bystrzyca Górna II LKS Bystrzyca Górna II 5 lis, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
LKS Gola Świdnicka LKS Gola Świdnicka 2 : 3 Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 11 lis, 11:00
Flamenco Zebrzydów Flamenco Zebrzydów 2 : 2 Gryf Burkatów Gryf Burkatów 11 lis, 11:00
Orzeł Witoszów Dolny Orzeł Witoszów Dolny 5 : 3 Sudety Kątki Sudety Kątki 11 lis, 11:00
LKS Mościsko LKS Mościsko 1 : 8 Bielawianka Bielawa II Bielawianka Bielawa II 11 lis, 11:00
Sparta Ostroszowice Sparta Ostroszowice 0 : 3 Płomień Sokolniki Płomień Sokolniki 11 lis, 11:00
Sparta Oleszna Sparta Oleszna 6 : 1 Zgoda Grodziszcze Zgoda Grodziszcze 11 lis, 13:00
powered by © Tabelkownik 1.5