Tabela
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_gornik_nowe_miasto_walbrzych9724.jpg Górnik Wałbrzych II 13 35 11-2-0 75:16 +59 6 16 5-1-0 34:5 +29 7 19 6-1-0 41:11 +30
2. stay   small_zaglebie_walbrzych5947.png Zagłębie Wałbrzych 13 29 9-2-2 31:15 +16 7 14 4-2-1 15:8 +7 6 15 5-0-1 16:7 +9
3. up (+1) small_mks_szczawno_zdroj2557.jpg MKS Szczawno Zdrój II 12 25 8-1-3 53:24 +29 5 10 3-1-1 31:14 +17 7 15 5-0-2 22:10 +12
4. up (+1) small_nysa_klaczyna5397.jpg Nysa Kłaczyna 13 23 6-5-2 23:16 +7 7 15 5-0-2 15:9 +6 6 8 1-5-0 8:7 +1 1 3 3:2
5. up (+2) small_zieloni_mrowiny8162.jpg Zieloni Mrowiny 13 23 7-2-4 42:28 +14 6 11 3-2-1 23:14 +9 7 12 4-0-3 19:14 +5 1 0 2:3
6. stay   small_tecza_boleslawice6650.jpg Tęcza Bolesławice 13 22 6-4-3 36:30 +6 7 13 4-1-2 22:15 +7 6 9 2-3-1 14:15 -1 1 3 3:2
7. down (-4) small_karolina_jaworzyna_slaska7011.jpg Karolina Jaworzyna Śląska II 13 22 7-1-5 33:25 +8 7 13 4-1-2 23:14 +9 6 9 3-0-3 10:11 -1 1 0 2:3
8. up (+1) small_lks_piotrowice_swidnickie7505.jpg LKS Piotrowice Świdnickie 13 18 5-3-5 46:24 +22 6 12 4-0-2 34:9 +25 7 6 1-3-3 12:15 -3
9. down (-1) small_blyskawica_kalno.jpg Błyskawica Kalno 13 15 4-3-6 18:34 -16 7 10 3-1-3 10:15 -5 6 5 1-2-3 8:19 -11
10. stay   small_sokol_kostrza.jpg Sokół Kostrza 13 14 4-2-7 34:46 -12 6 7 2-1-3 18:14 +4 7 7 2-1-4 16:32 -16
11. stay   small_brak_herbu5419.jpg Grom Panków 13 12 3-3-7 28:43 -15 7 8 2-2-3 14:18 -4 6 4 1-1-4 14:25 -11
12. stay   small_zryw_lazany1733.jpg Zryw Łażany 12 6 1-3-8 19:44 -25 6 2 0-2-4 9:15 -6 6 4 1-1-4 10:29 -19
13. up (+1) small_brak_herbu3840.jpg Płomień Dobromierz 13 5 1-2-10 17:58 -41 6 2 0-2-4 8:24 -16 7 3 1-0-6 9:34 -25
14. down (-1) small_huragan_olszany9921.jpg Huragan Olszany 13 4 1-1-11 10:62 -52 7 4 1-1-5 5:30 -25 6 0 0-0-6 5:32 -27
powered by © Tabelkownik 1.5
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
Spotkania z wybranej kolejki
1 kolejka
20 sierpnia, 11:00
Zagłębie Wałbrzych       MKS Szczawno Zdrój II
Zagłębie Wałbrzych 3 : 0 MKS Szczawno Zdrój II
20 sierpnia, 11:00
Grom Panków       Zieloni Mrowiny
Grom Panków 2 : 5 Zieloni Mrowiny
20 sierpnia, 11:00
Tęcza Bolesławice       Zryw Łażany
Tęcza Bolesławice 5 : 3 Zryw Łażany
20 sierpnia, 11:00
Nysa Kłaczyna       Sokół Kostrza
Nysa Kłaczyna 4 : 2 Sokół Kostrza
20 sierpnia, 11:00
Huragan Olszany       Płomień Dobromierz
Huragan Olszany 2 : 0 Płomień Dobromierz
20 sierpnia, 11:00
Błyskawica Kalno       LKS Piotrowice Świdnickie
Błyskawica Kalno 3 : 1 LKS Piotrowice Świdnickie
20 sierpnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska II       Górnik Wałbrzych II
Karolina Jaworzyna Śląska II 0 : 3 Górnik Wałbrzych II
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1. Górnik Wałbrzych II X 2:0 2:2 7:0 5:0 7:2 11:1
2. Zagłębie Wałbrzych X 3:0 6:2 1:1 2:0 1:1 0:3 2:1
3. MKS Szczawno Zdrój II 2:5 X 1:0 5:5 19:3 -:- 4:1
4. Nysa Kłaczyna 0:2 0:3 X 3:2 2:0 4:2 3:0 3:0
5. Zieloni Mrowiny 3:3 X 4:6 5:1 2:2 4:1 5:1
6. Tęcza Bolesławice 3:6 0:1 1:1 X 3:2 5:0 5:3 5:2
7. Karolina Jaworzyna Śląska II 0:3 5:3 1:1 X 3:0 10:4 0:2 4:1
8. LKS Piotrowice Świdnickie 2:4 5:1 0:1 X 8:1 6:1 13:1
9. Błyskawica Kalno 1:3 0:6 1:1 0:1 3:1 X 3:2 2:1
10. Sokół Kostrza 1:6 2:2 1:2 1:3 X 7:0 6:1
11. Grom Panków 1:2 2:5 2:5 3:3 1:0 2:2 X 3:1
12. Zryw Łażany 2:3 0:1 1:4 1:1 3:3 X 2:3
13. Płomień Dobromierz 1:6 2:2 1:5 2:2 0:3 2:6 X
14. Huragan Olszany 0:14 0:4 0:1 0:4 1:5 2:2 2:0 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1. Górnik Wałbrzych II W W W R W W W W W W R W W
2. Zagłębie Wałbrzych W W W R W W W R W P W W P
3. MKS Szczawno Zdrój II P R P W W W W   W W W P W
4. Nysa Kłaczyna W W W R P R W R P W R W R
5. Zieloni Mrowiny W P P W W R W W W P R P W
6. Tęcza Bolesławice W W P R W R P R W W P W R
7. Karolina Jaworzyna Śląska II P P W W P R W W W W W P P
8. LKS Piotrowice Świdnickie P R W W W R P R P P W P W
9. Błyskawica Kalno W R W R P P P P W P R W P
10. Sokół Kostrza P W P P W P W P P W P R R
11. Grom Panków P P P P P R P W P W W R R
12. Zryw Łażany P P R R P P P   P P P W R
13. Płomień Dobromierz P R P P P W P P P P P P R
14. Huragan Olszany W P R P P P P P P P P P P
powered by © Tabelkownik 1.5
Wszystkie kolejki
Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
Zagłębie Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych 3 : 0 MKS Szczawno Zdrój II MKS Szczawno Zdrój II 20 sie, 11:00
Grom Panków Grom Panków 2 : 5 Zieloni Mrowiny Zieloni Mrowiny 20 sie, 11:00
Tęcza Bolesławice Tęcza Bolesławice 5 : 3 Zryw Łażany Zryw Łażany 20 sie, 11:00
Nysa Kłaczyna Nysa Kłaczyna 4 : 2 Sokół Kostrza Sokół Kostrza 20 sie, 11:00
Huragan Olszany Huragan Olszany 2 : 0 Płomień Dobromierz Płomień Dobromierz 20 sie, 11:00
Błyskawica Kalno Błyskawica Kalno 3 : 1 LKS Piotrowice Świdnickie LKS Piotrowice Świdnickie 20 sie, 11:00
Karolina Jaworzyna Śląska II Karolina Jaworzyna Śląska II 0 : 3 Górnik Wałbrzych II Górnik Wałbrzych II 20 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
MKS Szczawno Zdrój II MKS Szczawno Zdrój II 5 : 5 LKS Piotrowice Świdnickie LKS Piotrowice Świdnickie 27 sie, 11:00
Płomień Dobromierz Płomień Dobromierz 2 : 2 Błyskawica Kalno Błyskawica Kalno 27 sie, 11:00
Sokół Kostrza Sokół Kostrza 6 : 1 Huragan Olszany Huragan Olszany 27 sie, 11:00
Zryw Łażany Zryw Łażany 0 : 1 Nysa Kłaczyna Nysa Kłaczyna 27 sie, 11:00
Zieloni Mrowiny Zieloni Mrowiny 4 : 6 Tęcza Bolesławice Tęcza Bolesławice 27 sie, 11:00
Górnik Wałbrzych II Górnik Wałbrzych II 5 : 0 Grom Panków Grom Panków 27 sie, 11:00
Zagłębie Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych 2 : 0 Karolina Jaworzyna Śląska II Karolina Jaworzyna Śląska II 27 sie, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Karolina Jaworzyna Śląska II Karolina Jaworzyna Śląska II 5 : 3 MKS Szczawno Zdrój II MKS Szczawno Zdrój II 3 wrz, 11:00
Grom Panków Grom Panków 1 : 2 Zagłębie Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych 3 wrz, 11:00
Tęcza Bolesławice Tęcza Bolesławice 3 : 6 Górnik Wałbrzych II Górnik Wałbrzych II 3 wrz, 11:00
Nysa Kłaczyna Nysa Kłaczyna 3 : 2 Zieloni Mrowiny Zieloni Mrowiny 3 wrz, 11:00
Huragan Olszany Huragan Olszany 2 : 2 Zryw Łażany Zryw Łażany 3 wrz, 11:00
Błyskawica Kalno Błyskawica Kalno 3 : 2 Sokół Kostrza Sokół Kostrza 3 wrz, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie LKS Piotrowice Świdnickie 6 : 1 Płomień Dobromierz Płomień Dobromierz 3 wrz, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
MKS Szczawno Zdrój II MKS Szczawno Zdrój II 4 : 1 Płomień Dobromierz Płomień Dobromierz 10 wrz, 11:00
Sokół Kostrza Sokół Kostrza 1 : 3 LKS Piotrowice Świdnickie LKS Piotrowice Świdnickie 10 wrz, 11:00
Zryw Łażany Zryw Łażany 1 : 1 Błyskawica Kalno Błyskawica Kalno 10 wrz, 11:00
Zieloni Mrowiny Zieloni Mrowiny 5 : 1 Huragan Olszany Huragan Olszany 10 wrz, 11:00
Górnik Wałbrzych II Górnik Wałbrzych II 2 : 2 Nysa Kłaczyna Nysa Kłaczyna 10 wrz, 11:00
Zagłębie Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych 1 : 1 Tęcza Bolesławice Tęcza Bolesławice 10 wrz, 11:00
Karolina Jaworzyna Śląska II Karolina Jaworzyna Śląska II 10 : 4 Grom Panków Grom Panków 10 wrz, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Grom Panków Grom Panków 2 : 5 MKS Szczawno Zdrój II MKS Szczawno Zdrój II 17 wrz, 11:00
Tęcza Bolesławice Tęcza Bolesławice 3 : 2 Karolina Jaworzyna Śląska II Karolina Jaworzyna Śląska II 17 wrz, 11:00
Nysa Kłaczyna Nysa Kłaczyna 0 : 2 Zagłębie Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych 17 wrz, 11:00
Huragan Olszany Huragan Olszany 0 : 14 Górnik Wałbrzych II Górnik Wałbrzych II 17 wrz, 11:00
Błyskawica Kalno Błyskawica Kalno 0 : 1 Zieloni Mrowiny Zieloni Mrowiny 17 wrz, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie LKS Piotrowice Świdnickie 8 : 1 Zryw Łażany Zryw Łażany 17 wrz, 11:00
Płomień Dobromierz Płomień Dobromierz 0 : 3 Sokół Kostrza Sokół Kostrza 17 wrz, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
MKS Szczawno Zdrój II MKS Szczawno Zdrój II 19 : 3 Sokół Kostrza Sokół Kostrza 24 wrz, 11:00
Zryw Łażany Zryw Łażany 2 : 3 Płomień Dobromierz Płomień Dobromierz 24 wrz, 11:00
Zieloni Mrowiny Zieloni Mrowiny 2 : 2 LKS Piotrowice Świdnickie LKS Piotrowice Świdnickie 24 wrz, 11:00
Górnik Wałbrzych II Górnik Wałbrzych II 7 : 0 Błyskawica Kalno Błyskawica Kalno 24 wrz, 11:00
Zagłębie Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych 2 : 1 Huragan Olszany Huragan Olszany 24 wrz, 11:00
Karolina Jaworzyna Śląska II Karolina Jaworzyna Śląska II 1 : 1 Nysa Kłaczyna Nysa Kłaczyna 24 wrz, 11:00
Grom Panków Grom Panków 3 : 3 Tęcza Bolesławice Tęcza Bolesławice 24 wrz, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
Tęcza Bolesławice Tęcza Bolesławice 0 : 1 MKS Szczawno Zdrój II MKS Szczawno Zdrój II 1 paź, 11:00
Nysa Kłaczyna Nysa Kłaczyna 3 : 0 Grom Panków Grom Panków 1 paź, 11:00
Huragan Olszany Huragan Olszany 0 : 4 Karolina Jaworzyna Śląska II Karolina Jaworzyna Śląska II 1 paź, 11:00
Błyskawica Kalno Błyskawica Kalno 1 : 3 Zagłębie Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych 1 paź, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie LKS Piotrowice Świdnickie 2 : 4 Górnik Wałbrzych II Górnik Wałbrzych II 1 paź, 11:00
Płomień Dobromierz Płomień Dobromierz 1 : 5 Zieloni Mrowiny Zieloni Mrowiny 1 paź, 11:00
Sokół Kostrza Sokół Kostrza 7 : 0 Zryw Łażany Zryw Łażany 1 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
MKS Szczawno Zdrój II MKS Szczawno Zdrój II - : - Zryw Łażany Zryw Łażany 8 paź, 11:00
Zieloni Mrowiny Zieloni Mrowiny 4 : 1 Sokół Kostrza Sokół Kostrza 8 paź, 11:00
Górnik Wałbrzych II Górnik Wałbrzych II 11 : 1 Płomień Dobromierz Płomień Dobromierz 8 paź, 11:00
Zagłębie Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych 1 : 1 LKS Piotrowice Świdnickie LKS Piotrowice Świdnickie 8 paź, 11:00
Karolina Jaworzyna Śląska II Karolina Jaworzyna Śląska II 3 : 0 Błyskawica Kalno Błyskawica Kalno 8 paź, 11:00
Grom Panków Grom Panków 3 : 1 Huragan Olszany Huragan Olszany 8 paź, 11:00
Tęcza Bolesławice Tęcza Bolesławice 1 : 1 Nysa Kłaczyna Nysa Kłaczyna 8 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Nysa Kłaczyna Nysa Kłaczyna 0 : 3 MKS Szczawno Zdrój II MKS Szczawno Zdrój II 15 paź, 11:00
Huragan Olszany Huragan Olszany 0 : 1 Tęcza Bolesławice Tęcza Bolesławice 15 paź, 11:00
Błyskawica Kalno Błyskawica Kalno 2 : 1 Grom Panków Grom Panków 15 paź, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie LKS Piotrowice Świdnickie 0 : 1 Karolina Jaworzyna Śląska II Karolina Jaworzyna Śląska II 15 paź, 11:00
Płomień Dobromierz Płomień Dobromierz 1 : 6 Zagłębie Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych 15 paź, 11:00
Sokół Kostrza Sokół Kostrza 1 : 6 Górnik Wałbrzych II Górnik Wałbrzych II 15 paź, 11:00
Zryw Łażany Zryw Łażany 1 : 4 Zieloni Mrowiny Zieloni Mrowiny 15 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
MKS Szczawno Zdrój II MKS Szczawno Zdrój II 1 : 0 Zieloni Mrowiny Zieloni Mrowiny 22 paź, 11:00
Górnik Wałbrzych II Górnik Wałbrzych II 7 : 2 Zryw Łażany Zryw Łażany 22 paź, 11:00
Zagłębie Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych 0 : 3 Sokół Kostrza Sokół Kostrza 22 paź, 11:00
Karolina Jaworzyna Śląska II Karolina Jaworzyna Śląska II 4 : 1 Płomień Dobromierz Płomień Dobromierz 22 paź, 11:00
Grom Panków Grom Panków 1 : 0 LKS Piotrowice Świdnickie LKS Piotrowice Świdnickie 22 paź, 11:00
Tęcza Bolesławice Tęcza Bolesławice 5 : 0 Błyskawica Kalno Błyskawica Kalno 22 paź, 11:00
Nysa Kłaczyna Nysa Kłaczyna 3 : 0 Huragan Olszany Huragan Olszany 22 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
Huragan Olszany Huragan Olszany 0 : 4 MKS Szczawno Zdrój II MKS Szczawno Zdrój II 29 paź, 11:00
Błyskawica Kalno Błyskawica Kalno 1 : 1 Nysa Kłaczyna Nysa Kłaczyna 29 paź, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie LKS Piotrowice Świdnickie 5 : 1 Tęcza Bolesławice Tęcza Bolesławice 29 paź, 11:00
Płomień Dobromierz Płomień Dobromierz 2 : 6 Grom Panków Grom Panków 29 paź, 11:00
Sokół Kostrza Sokół Kostrza 1 : 2 Karolina Jaworzyna Śląska II Karolina Jaworzyna Śląska II 29 paź, 11:00
Zryw Łażany Zryw Łażany 2 : 3 Zagłębie Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych 29 paź, 11:00
Zieloni Mrowiny Zieloni Mrowiny 3 : 3 Górnik Wałbrzych II Górnik Wałbrzych II 29 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
MKS Szczawno Zdrój II MKS Szczawno Zdrój II 2 : 5 Górnik Wałbrzych II Górnik Wałbrzych II 5 lis, 11:00
Zagłębie Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych 6 : 2 Zieloni Mrowiny Zieloni Mrowiny 5 lis, 11:00
Karolina Jaworzyna Śląska II Karolina Jaworzyna Śląska II 0 : 2 Zryw Łażany Zryw Łażany 5 lis, 11:00
Grom Panków Grom Panków 2 : 2 Sokół Kostrza Sokół Kostrza 5 lis, 11:00
Tęcza Bolesławice Tęcza Bolesławice 5 : 2 Płomień Dobromierz Płomień Dobromierz 5 lis, 11:00
Nysa Kłaczyna Nysa Kłaczyna 2 : 0 LKS Piotrowice Świdnickie LKS Piotrowice Świdnickie 5 lis, 11:00
Huragan Olszany Huragan Olszany 1 : 5 Błyskawica Kalno Błyskawica Kalno 5 lis, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
Błyskawica Kalno Błyskawica Kalno 0 : 6 MKS Szczawno Zdrój II MKS Szczawno Zdrój II 11 lis, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie LKS Piotrowice Świdnickie 13 : 1 Huragan Olszany Huragan Olszany 11 lis, 11:00
Płomień Dobromierz Płomień Dobromierz 2 : 2 Nysa Kłaczyna Nysa Kłaczyna 11 lis, 11:00
Sokół Kostrza Sokół Kostrza 2 : 2 Tęcza Bolesławice Tęcza Bolesławice 11 lis, 11:00
Zryw Łażany Zryw Łażany 3 : 3 Grom Panków Grom Panków 11 lis, 11:00
Zieloni Mrowiny Zieloni Mrowiny 5 : 1 Karolina Jaworzyna Śląska II Karolina Jaworzyna Śląska II 11 lis, 11:00
Górnik Wałbrzych II Górnik Wałbrzych II 2 : 0 Zagłębie Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych 11 lis, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5